innovatieve LPG®-machine in huis webshop met talrijke nagelproducten alle nagelproducten zijn vrij van TPO gratis verzending vanaf € 80,00 (BE) & € 100,00 (NL)

Elke Nails & Products

Dé professionele groothandel voor nagelproducten

Bezoek mijn webshop

Alle merken op een rij

Staleks

Polkadots

PNS

Abalico

Nagelproducten online bestellen?

Bent u als nagelstyliste nog op zoek naar een betrouwbare groothandel voor nagelproducten? In de webshop van Elke Nails & Products vindt u ongetwijfeld de materialen die u nodig heeft. Ik, Elke, runde jarenlang een eigen nagelsalon.

Vanuit mijn ervaring heb ik beslist om een shop uit de grond te stampen en zo andere nagelstylistes verder te helpen door ze de juiste producten aan te reiken. Enkele van de populaire merken in mijn collectie zijn 1AM Nails, abalico, Polkadots, Moyra en PNS.

Nieuw in het assortiment

Gelpolish Rika’s Favorite 15 ml
 12,95  15,67 incl. btw
Gelpolish Silver 15 ml
 12,95  15,67 incl. btw
Gelpolish Gold 15 ml
 12,95  15,67 incl. btw
Xolish Box Winter
 159,99  193,59 incl. btw
My Little Polish 24K Collection
 49,95  60,44 incl. btw
My Little Polish Oro
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Chrysos
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Kulta
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Aurum
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Zlato
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Goldy
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Jewellery Collection
 49,95  60,44 incl. btw
My Little Polish Ring
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Bracelet
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Necklace
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Earrings
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Tiara
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Brooch
 8,95  10,83 incl. btw
My Little Polish Flash-ish Collection
 49,95  60,44 incl. btw
My Little Polish Khaki-ish
 8,95  10,83 incl. btw

Wees welkom in mijn beautysalon

Ik run niet alleen een online shop, maar evengoed een fysiek beautysalon. Zo kan u allereerst bij mij aankloppen voor een LPG®-behandeling. Of u nu tekenen van veroudering, een verslapte huid of cellulitis wil tegengaan, u zal er sowieso bij gebaat zijn. Ik ben één van de weinige schoonheidsspecialistes in de omgeving rond Stekene die over een LPG®-machine beschikt.

Behalve LPG® bieden mijn team en ik gelaatsverzorging en ontharing aan. Ik pas mijn behandelingen steeds aan uw huidtype aan, zodat u zich op-en-top comfortabel voelt. Tot slot kan u uw nagels laten verfraaien met onder andere gellak of BIAB. Interesse in een specifiek arrangement? Maak dan vandaag nog een afspraak in mijn schoonheidssalon. Alle tarieven zijn in de prijslijst terug te vinden.

Professionele nagelproducten aankopen?

Bestel ze snel in mijn webshop!

Mis de Black Week niet

Tijdens de Black Week verzend ik al mijn bestellingen op 29 november en 1 december. Dat komt omdat niet alle merken op dezelfde dagen korting geven. Wat ik wel kan vertellen, is dat ik tijdens het Black Weekend nog een verrassing voor u in petto heb. Houd dus zeker mijn website in de gaten!

Alle nagelproducten TPO-vrij

Alle producten in mijn webshop zijn TPO-vrij. Gelieve er wel rekening mee te houden dat er naleveringen kunnen zijn door de nieuwe wetgeving. Mijn excuses voor het ongemak!